Zmagania sportowe w trzcianeckiej hali

Hala Widowiskowo-Sportowa w Trzciance 10 kwietnia 2018 była areną zmagań sportowych funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej. Odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Komendanta Powiatowego PSP w Czarnkowie. W szranki stanęło 21 strażaków z Komendy Powiatowej PSP w Czarnkowie.
Po bardzo wyrównanych i zaciętych pojedynkach stojących na wysokim sportowym poziomie pierwsze miejsce zajął Leszek Ewald z JRG Czarnków, drugie Mariusz Gintrowski z JRG Trzcianka, natomiast trzecie Maciej Dymek z JRG Trzcianka. Zawody miały na celu przede wszystkim wyłonienie najlepszego tenisisty wśród funkcjonariuszy, ale także dobrą zabawę i integrację zawodników.
Za organizację i przebieg Turnieju słowa podziękowania należy skierować do sędziego głównego zawodów, którym był p. Pavol Antonič oraz Prezesa Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat p. Krzysztofa Marcinkowskiego.
Patrząc na zaangażowanie i emocje zawodników można stwierdzić, że organizacja tego typu zawodów jest dobrym pomysłem i ciekawą odskocznią od codziennych obowiązków służbowych.

Opracowanie: kpt. Arkadiusz Żyliński
Zdjęcia: st.str. Sławomir Łukaszewski